ZWROTY

Każdy zakup w sklepie deepstone.pl ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.

Prosimy o zabezpieczenie biżuterii przed wysyłką - najlepiej w oryginalnym opakowaniu.

Do towaru należy dołączyć paragon (lub inny dowód zakupu) oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Zwroty prosimy kierować bezpośrednio na nasz adres:

Deep Stone
ul. Bursztynowa 101,
36-060 Głogów Małopolski

Najlepszym sposobem zwrotu jest wysyłka kurierem. W przypadku wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej wybierz przesyłkę poleconą, która umożliwia śledzenie przesyłki. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem ani przesyłek wysyłanych do paczkomatów. Prosimy o skorzystania z formularza odstąpienia od umowy.

 

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie dotyczy zamówień indywidualnych, tj. przedmiotów modyfikowanych na wyraźne życzenie klienta.

W przypadku odstąpienia od umowy wszystkie koszty zakupu zostaną zwrócone, w tym koszty przesyłki (w przypadku wybrania najtańszego sposobu dostawy). Klient ponosi wyłączną odpowiedzialność za koszty zwrotu towaru do sklepu.

Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni od dostarczenia zwracanego produktu/produktu do sklepu w sposób wskazany przez klienta w formularzu odstąpienia od umowy.

REKLAMACJE

Staramy się, aby nasza biżuteria była jak najwyższej jakości, jednak w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń można złożyć reklamację zakupu. W celu złożenia reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego pod adresem:

 

 

Do wypełnionego formularza reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu (paragon, wyciąg z konta) oraz odesłać wraz z zakupionym produktem na adres:

Deep Stone
ul. Bursztynowa 101,
36-060 Głogów Małopolski

Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, przed upływem tego czasu Klient zostanie poinformowany o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji.

Logo Deep stone
⭐️Sklep z biżuterią z kamieni naturalnych⭐️
Deep Stone to marka stworzona z największą dokładnością i dbałością o każdy detal
SKLEP
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram